220 801 820, 774 990 805

DÁRKOVÉ POUKAZY

V naší zubní ordinaci je možné zakoupit dárkový poukaz na dohodnutou sumu. Překvapte Vašeho známého nebo člena rodiny originálním dárkem. Jsou tu pro vás připraveny naše dárkové poukazy, které Vám připravíme tak, aby maximálně splnily vaše požadavky a očekávání.

Nejlepším řešením je nákup dárkového poukazu ve Vámi vybrané nominální hodnotě. Obdarovaný má pak možnost čerpat naše služby libovolně až do vyčerpání finančního limitu uvedeného na dárkovém poukazu.

V případě překročení hodnoty dárkového poukazu si rozdíl doplatí obdarovaný sám. V případě nevyčerpání částky při jedné návštěvě se automaticky zbylá částka převádí do dalších návštěv.

Na dárkový poukaz lze čerpat pouze stomatologické výkony dle našeho aktuálního ceníku, dále je zde možnost zakoupení pomůcek dentální hygieny, například zubní kartáčky apod.

Slide background
Obdarujte Vašeho známého
Slide background
Investice do zdraví
Slide background
Vhodný dárek pro každého
DÁRKOVÝ POUKAZ
poukaz
PRAVIDLA PRO VYUŽITÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Termín si obdarovaný dohodne na tel. (+420) 220 801 820 nebo (+420) 774 990 805

  • Platnost dárkového poukazu je omezena na 12 měsíců od data vydání. Po uplynutí doby platnosti uvedené na dárkové poukázce není možno dárkovou poukázku použít. Její hodnotu nebo nevyčerpanou hodnotu nelze požadovat zpět k proplacení nebo se dožadovat jiné formy náhrady.
  • Čerpání specializované péče není podmíněno registrováním v naší ordinaci.
  • V případě, že je cena služby vyšší než hodnota dárkového poukazu, lze rozdíl ceny doplatit standardním způsobem.
  • Nevyčerpaná část hodnoty dárkového poukazu se nevrací a převádí se na úhradu další péče.
  • Dárkový poukaz je platný pouze jednou a lze uplatnit pouze originál poukazu.

 

Back to Top