220 801 820, 774 990 805

KONTAKT

VŠEOBECNÍ KONTAKTNÍ INFORMACE

Dentim s.r.o.

Zubní ordinace

Janovského 34
170 00 Praha 7
Telefon: (+420) 220 801 820
Mobil: (+420) 774 990 805
E-mail: dentim@dentim.cz
Web: www.dentim.cz

GPS: 50°6’9.4″N, 14°26’2″E

Pokud máte autonavigaci, zkuste zadat naše souřadnice. Pokud nemáte zaplacené parkování na modrou zónu pro Prahu 7, doporučujeme zaparkovat 250 m od naší ordinace v podzemních garáží v centrum Stromovka, kde je parkování na 2 hod zdarma https://www.centrumstromovka.cz/parkovani/, nebo můžete zaparkovat u prodejny Albert na Veletržní ulici.

MAPA
PŘED PRVNÍ NÁVŠTĚVOU U NÁS:

Přijďte o 10-15 minut dříve, náš personál Vás požádá o vyplnění vstupního dotazníku. Pokud chcete ušetřit čas sobě a dopřát našim lékařům dostatek časového prostoru, který Vám budou věnovat, přijďte dříve.

Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce a velký panoramatický snímek celého chrupu, pokud Vám byl během posledních dvou let zhotoven.

Dovolujeme si naše nové i stávající pacienty informovat, že jsme do našich pracovních postupů začlenili opatření v souvislosti s GDPR. Bohužel díky tomu přibylo trochu papírování. Při Vaší první návštěvě Vás požádáme o podepsání Informace o zpracování osobních údajů.

Prosíme klienty, kteří nemohou přijít na domluvenou návštěvu, aby se včas – tedy minimálně 24h předem telefonicky omluvili. Umožní tak návštěvu jiného pacienta, který čeká na ošetření. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu!

MAPA

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud máte dotaz nebo se chcete objednat, napište nám do formuláře Vaše požadavky a my hned, jak to bude možné, se vám ozveme buď telefonicky nebo emailem. Vaše údaje nebudu zveřejněny.

Jméno a příjmení:

Váš email:

Vaše telefonní číslo:

Mám zájem o:

Text:

Kontrolní součet: 1+1=? 

Back to Top