220 801 820, 774 990 805

NAŠE VYBAVENÍ

Naše zubní ordinace jsou vybaveny nejmodernějšími specializovanými stomatologickými přístroji, které umožňují zlepšit výsledek ošetření, zkrátit pracovní dobu strávenou na křesle a zvýšit komfort pacienta.

STOMATOLOGICKÉ PŘÍSTROJE

3Shape TRIOS® intraorální skener

Světová špička v digitálním skenování a při CAD/CAM výrobě protetických prací. 3Shape TRIOS® je multifunkční digitální nástroj, který nahrazuje klasické otiskování digitálními 3D otisky, měří barevné odstíny zubů a umožňuje pořizování intraorálních HD fotografií pro potřeby dokumentace. Díky intraorálnímu skenování nabízí pacientům mnoho nadstandartních výhod – pohodlí, soukromí, nižší náklady, vyšší estetika, méně návštěv v ordinaci, méně opakovaných otisků, méně času v křesle stomatologa, moderní metody hodné 21.století. Digitální otisk převrátí Váš dosavadní zážitek z tradičního otiskování pomocí nepříjemné otiskovací hmoty. 3Shape TRIOS® nabízí nový model preventivní péče.

CBCT 3D rentgen NewTom GiANO HR DC

Jde o 3D CT rentgen, jež je aktuálně na nejvyšším a nejmodernějším stupni v oblasti digitálního rentgenování. Evropský výrobek nejvyšší kvality s nejdelší historií výroby CBCT na světě. 3D CT rentgen NewTom GiANO HR je jeden z nejlepších CBCT přístrojů pro diagnostiku a představuje novou generaci špičkových modulárních 2D/3D přístrojů NewTom. 3D CT rentgen je výborným pomocníkem při implantologickém ošetření, dále je velmi cenné při určení diagnóz a plánování ošetření, endodoncie, ortodoncie a dalších chirurgických zákroků např. u extrakci zubů. 3D RTG poskytuje ovšem mnohem více informací než klasické 2D zobrazení.Protokoly ECO s nízkými dávkami, technologie SafeBeamTM, kontrolní snímky Scout View a adjustace pomocí servomotoru zajišťují vždy nízké dávky záření, a tím chrání pacienta i obsluhu.

Intraorální rentgen Planmeca Intra

Výrobcem je finská firma Planmeca, která v současné době udává trend v dentální radiografii. Rentgen zhotoví kvalitní intraorální snímek s minimální radiační zátěží pacienta. Citlivost moderních receptorů obrazu (filmů a zejména digitálních senzorů) se neustále zvyšuje, pro kvalitní obraz stačí mnohem méně záření, pacient obdrží nižší dávku.

RTG

Americký digitální zobrazovací systém RVG Dr. Suni

Systém Suni je z hlediska použitých technologií naprostou špičkou ve světovém měřitku. V současnosti jde o nejbezpečnější způsob rentgenování při minimální expozici RTG zářením. Intraorální snímky jsou ihned zobrazeny na obrazovce počítače.

THE WAND – Anestezie 21. století

Bezbolestná aplikace anestetika díky počítačově řízenému dávkování pod prahem bolestivosti (tj. 1 kapka každé 2 sec.). Minimální omezení pacienta po zákroku v běžných denních činnostech. Dochází k znecitlivění pouze nezbytně nutných částí, po zákroku pacient odchází bez anestezie jazyka, rtů, tváře i bez nadměrného znecitlivění. Má zachovanou linii úsměvu a může běžně artikulovat. Přístroj The Wand pomáhá pacientovi uvolnit se před, během a také po skončení zákroku.

Wand

Endomotor – VDW.SILVER RECIPROC® + RECIPROC® System Kit

Endomotor se systémem RECIPROC je speciálně vyvinutý systém pro ošetření kořenových kanálků. Jde o ošetření kořenového kanálku pouze jediným nástrojem. Ošetření s menším počtem pracovních kroků je úsporné a efektivní i pro silně zakřivené a úzké kanálky. Nástroje jsou vyrobeny z “M-Wire Nikl-Titanu” (lepší pružnost a vyšší odolnost proti cyklické únavě ). Ošetření je rychlejší a pohodlnější.

Airflow prophylaxis master

Světová špička v dentální hygieně. Nejlepší a nejnovější přístroj švýcarské firmy EMS na světě, sloužící k odstranění zubního kamene, mikrobiálního plaku a pigmentací ze všech i těžko dostupných míst v dutině ústní.

007

Guttafusion

Přístroj na zahřátí gutaperči pro teplé 3D plnění kořenového kanálků speciálně pro systém RECIPROC. Nejúčinnější  a nejrychlejší 3D plnění kořenových kanálků na trhu.

Raypex 6

Přístroj na přesné měření délky kořenových kanálků s věrným znázorněním celého kořenového kanálku. Na základě barevně vyladěné zvětšené projekce apikálního úseku apexlokátor přesně lokalizuje konec kořenového kanálku. Věrné zobrazení pohybu nástroje po celé délce kořenového kanálku, dodatečný akustický signál doplňuje optické znázornění.

raypex

Pentamix™ Lite

Pentamix™ Lite je nejmodernější přístroj od světoznámé americké firmy 3M ESPE na automatické míchaní otiskovacích hmot při zhotovování korunek a můstků v protetice. Konzistentně zabezpečuje homogenní a opakovanou kvalitu míchání otiskovacích hmot bez výskytu bublin. Zabezpečuje rychlou a časově úsporní proceduru, přesné namíchaní bez nežádoucích přebytků, hygienickou, čistou a efektivnější práci – přímo plní otiskovací lžíce či stříkačky.

P5 Newtron ® XS LED

Světově nejprodávanější ultrazvukový přístroj od firmy  Satelec®. Vybaven LED technologií poskytuje větší mobilitu, větší výkon, větší přesnost oproti konkurenci. Jeho klinická všestrannost se používa v parodontologii, endodoncii, profylaxii, implantologii – je minimálně invazivní.

satelec_p5_newtron_xs
009

ENA HEAT – Ohřívačka kompozitu

Přístroj Ena Heat nahřeje kompozit  – bílou plombu na teplotu 39°C, materiál je pak zatékavější, přilnavější. Redukuje tak stres při vytlačování kompozitu ze stříkačky a usnadňuje stratifikaci. Nahřátý kompozit snižuje riziko oddělení matrix od plniva, umocňuje biomechanické vlastnosti materiálu a zabraňuje tvorbě bublinek. Přístroj používáme s nejkvalitnějším kompozitem – Enamel Plus HFO italské produkce, který je nazýván kompozitem třetího tisíciletí.

NSK C3 Plus

Automatický přístroj pro ošetřování rotačních nástrojů.

Mazaci prístroj
Camera

Intraorální kamera C-RAY Cam 300

Intraorální kamera C-RAY byla vyvinuta, aby stomatologovi poskytla účinný nástroj pro komunikaci s pacientem.  Automatické nastavení ostrosti nerozptyluje obsluhu, která se tak může plně soustředit na komunikaci s pacientem. Stomatolog či hygienistka tak získává účinný nástroj při komunikaci a motivaci pacienta a zároveň plnohodnotný dokumentační nástroj průběhu léčby.

Back to Top