220 801 820, 774 990 805

Podzimní akce

  by    0   0

Podzimní akce na nový nejmodernější bělící systém PHILIPS ZOOM za zaváděcí cenu! Bezbolestná, nejšetrnější a zároveň nejúčinnější metoda bělení zubů současnosti na světě. Stačí Vám u nás jedna návštěva a můžete mít zuby bělejší o 6-8 odstínů. Tento systém je bezpečný, efektivní a rychlý…


Related Posts

Jarní akce

ukažka zubovNejmodernější bělící systém PHILIPS ZOOM za zaváděcí cenu! Bezbolestná, nejšetrnější a zároveň nejúčinnější metoda bělení zubů současnosti na světě. Stačí Vám u nás jenom jedna návštěva. Tento systém je bezpečný, efektivní a rychlý. Neváhejte a objednejte se. Bližší info získáte na našem tel.čísle., nebo u nás v ordinaci.

READ MORE →

Zimní akce

obrázok k AktualityVe dnech od 1.1. do 31.3. probíhá u nás zajímavá zimní akce. Na každý zakoupený dárkový poukaz v libovolné hodnotě dostanete 15% slevu na dentální hygienu. Bližší informace Vám poskytneme na našem tel. čísle +420 774 990 805, nebo u nás v ordinacích.

READ MORE →

Vánoční akce

ukažka zubovZískejte zdarma domácí bělení! Pokud se do 24.12. objednáte na ordinační bělení Philips Zoom WhiteSpeed, získáte zdarma domácí bělení Philips Zoom Nite-DayWhite. Ošetření Philips Zoom Nite – DayWhite patří do oblíbené řady ošetření Philips Zoom, představující jedničku v profesionálním bělení z hlediska požadavků pacientů. Bližší info získáte na našem t.č. nebo u nás v ordinaci.

READ MORE →

Letní akce

ukažka zubovLetní akce na nový nejmodernější bělící systém PHILIPS ZOOM za zaváděcí cenu! Bezbolestná, nejšetrnější a zároveň nejúčinnější metoda bělení zubů současnosti na světě. Stačí Vám u nás jenom jedna návštěva. Tento systém je bezpečný, efektivní a rychlý. Bližší info získáte na našem t.č.: 774 990 805, nebo u nás v ordinaci.

READ MORE →

Jarní akce

ukažka zubovVe dnech od 20.3. do 30.4. probíhá u nás zajímavá jarní akce. Můžete využít 10% slevu na ordinační bělení zubu a 10% slevu na všechny protetické – keramické a High-end zirkoniové práce (korunky, můstky). Bližší informace Vám poskytneme na našem tel. čísle.

READ MORE →

Comments are closed.

Back to Top